دبیرستان پسرانه علامه حلی 2 تهران
   
 
مدیریت دبیرستان :
منصور محمدی
 
   

بسم الله الرحمن الرحیم

     بعد از گذشت سال هایی پرتکاپو و تلاش، و توفیق خدمت در جبهه ی علمی و فرهنگی کشور در عرصه های مختلفی چون معلمی و معاونت و مدیریت در مدارس دولتی، شاهد و نمونه دولتی، توفیق آن پیدا شد که در سنگر دبیرستان استعدادهای درخشان علامه حلی 2، خدمتگزار فرزندان عزیز و مستعد میهن اسلامی مان باشیم.

     در دیدار جمعی از معلمان و فرهنگیان سراسر کشور با مقام معظم رهبری در اردیبهشت ماه سال 1388، معظم له با نگاه حکیمانه خویش، توجه ها را به سمت مقوله ی پرورش در نظام آموزشی کشور سوق دادند و فرمودند:

     « پرورش اگر از آموزش مهمتر نباشد، کمتر نیست. آن لوح سفید و آماده‌ای که ذهن کودک ما و دانش‌آموز ماست، فقط با خط خط کردن و عدد و رقم روی او نوشتن، درست نمیشود؛ ساختن لازم دارد. این ساختن، پرورش است. باید به مسئله‌ی پرورش و جریان پرورش اهمیت داده شود».

     با عنایت به این رهنمود هوشمندانه و راهگشا، و در راستای سند تحول بنیادین آموزش و پروش، قصد داریم در این سعادت نصیب شده برای خدمت به استعدادهای برتر کشورمان، علاوه بر اهتمام جدی به مسائل علمی و آموزشی، با دقت و کیفیتی فراوان تر از قبل، برای مسائل پرورشی دانش آموزان مستعد، تلاشمند و موفق این دبیرستان برنامه ریزی کنیم تا نوجوانان عزیز این سرزمین در پرواز به سمت قله های کمال و درخشیدن در آسمان زندگی، با دو بال تعهد و تخصص، همواره پیروز و سربلند باشند.

     در این عرصه، از خداوند متعال یاری طلبیده و دست همکاری و تعاون به سمت تمام کسانی که می توانند ما را در رسیدن به این افق، یاری کنند، از اولیای گرامی گرفته تا دانش آموزان، از مسئولین دلسوز و زحمت کش آموزش و پرورش گرفته تا کسانی که به هر طریقی می توانند، توشه ای برای آخرت خویش ذخیره کنند، با سرافرازی تمام دراز می کنیم و آرزومندیم در این نیت، موفق باشیم.

منصور محمدی

مدیریت دبیرستان علامه حلی 2 تهران

 

 

 
   
کسب بالاترین سطح هوشمندسازی (سطح پیشرفته ) برای سومین سال متوالی را به خانواده علامه حلی2 تبریک می گوییم
 
   
  کسب گواهینامه هوشمند پیشرفته سال 95-94  برای دومین سال متوالی را به خانواده حلی 2 تبریگ میگوییم
 
 
 
 
   
 
   دریافت گواهینامه پیشرفته هوشمندسازی مدارس  را به خانواده بزرگ علامه حلی 2 تبریک می گوییم