دبیرستان پسرانه علامه حلی 2 تهران
 
  تجدید میثاق نخبگان با مقام عظمای ولایت  
تعدادی از دانش آموزان ومعلمان المپیادی دبیرستان علامه حلی دو در قالب همایش کانونهای دانش پژوهان نخبه در حضور فرماندهی کل سپاه پاسداران مدالهای خودرا تقدیم مقام معظم رهبری"حضرت امام خامنه ای" نمودند.و در روزیکشنبه4مردادماه به حضور رهبرمعظم انقلاب رسیدند.
اسامی  تقدیم کنندگان مدال:
محمدسبحان اسفندیار(دانش آموز دوره دومی حلی دو)
مهدی فروزانژاد(دانش آموز دوره سومی حلی دو)
حسین میرزایی(دانش آموز دوره سومی حلی دو)
مسعود شفایی(دبیر المپیاد دبیرستان حلی دو)
محمدحسین سیدصالحی(دبیرالمپیاد دبیرستان حلی دو)
میلاد چراغعلی(دبیرالمپیاد دبیرستان حلی دو)
در قسمتی از نامه این عزیزان به رهبر معظم انقلاب آمده است:

به رسم تجدید بیعت، تعدادی دیگر از مدال های المپیادهای علمیِ کشوری و جهانی خویش که بضاعت اندک ما در این راه است به محضر شریفتان تقدیم می کنیم.

همه‎ی امید ما به دعای خیر شما و وجه همتمان تحقق منویات حضرتعالی می باشد. برایمان دعا کنید تا در پرتو مراقبه و تزکیه یِ نفس مستمر،مفتخر به دریافت مدال های افتخار آمیز حقیقی و عرشی و ملکوتی گردیم و روح توحید و بندگی بر شِراشِر وجودمان حاکم شود و هر قدم علمی ما با دو قدم تهذیب همراه باشد.

 
  رتبه تک رقمی کنکور در حلی2  
 
 
  چرا باید دبیرستان علامه حلی2 را انتخاب کنیم؟  
به نام خداوند رحمان و رحیم
چند سالی است که با سیاست های وزارت آموزش و پرورش دانش آموزان مقطع راهنمایی برای ورد به دبیرستان های استعداد درخشان می توانند با اولویت بندی دبیرستان خود را انتخاب کنند.حال برای کمک به انتخاب دقیق اولیا و دانش آموزان عزیز دوره راهنمایی ،تصمیم گرفتیم تعدادی از ویژگی های دبیرستان علامه حلی 2 را باز گو نماییم تا شاید اولیای محترم در انتخاب اصلح برای فرزندان عزیزمان دچار اشتباه نشوند.


انتخاب اصلح کجاست؟
  • شایان ذکرست از آنجا که دبیرستان علامه حلی2 در سال گذشته در بین تمامی مدارس استعداد درخشان شهر تهران بیشترین درخواست ثبت نام را از تمامی نقاط شهر تهران داشته است،لذا با توجه به مرکزیت دبیرستان علامه حلی2 در هلال جنوبی شهر تهران ،این واحد فقط به دانش آموزانی که در مناطق بین14 تا 19 سکونت دارند پیشنهاد می شود.
به امید دیدار شما در دبیرستان خودتان